Kongres East Meet West dla eksporterów już za nami - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Kongres East Meet West dla eksporterów już za nami

Kongres East Meet West dla eksporterów już za nami

Fot. www.pixabay.com

Kongres East Meet West to największe wydarzenie w Polsce, skierowane do polskich producentów wielu różnych sektorów rynku. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Hotelu Topacz, położonym pod Wrocławiem.
Na kongresie spotkali się reprezentanci ponad 30 największych sieci handlowych, w tym między innymi z Hiszpanii, Węgier, Chorwacji, Francji, Rosji, Polski i Rumunii oraz niemal 150 polskich producentów z sektora spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i chemicznego.

Wydarzenie obfitowało w interesujące wykłady i dyskusje, dotyczące najważniejszych kwestii związanych z rynkiem międzynarodowym. Uczestnicy mogli wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę między innymi o najnowsze zmiany w prawie, procedurach współpracy międzynarodowej i skutecznym brandingu. To doskonała okazja, by wymienić się opiniami i podzielić doświadczeniami z branży. Partnerem wydarzenia jest spółka DAWG.

To największe tego typu wydarzenie w Polce, pierwsze tak znaczące w tej części Europy dedykowane polskim producentom - mówi Mariusz Sinior, szef Dolnośląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera spółki DAWG. – Nasi przedsiębiorcy wezmą udział w bezpośrednich rozmowach handlowych z przedstawicielami sieci sklepów, którzy na ogromną skalę chcę pozyskiwać towary od naszych producentów.

Wszyscy biorący udział w spotkaniu mogli wysłuchać wielu ciekawych wykładów, w których poruszano najbardziej znaczące dla uczestników zagadnienia. Wypowiadano się więc między innymi na temat wsparcia eksporterów i importerów na rynkach międzynarodowych, zarządzania ryzykiem finansowym przy międzynarodowych transakcjach handlowych, wymogów prawnych dot. bezpieczeństwa produktów spożywczych dla eksporterów na rynkach Unii Celnej i Ukrainy, procedur tworzenia korzystnej współpracy między siecią a dostawcą oraz dostosowania brandingu do potrzeb lokalnych rynków eksportowych. Kongres East Meet West trwał do 16 czerwca 2016 r. i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
Data publikacji: 12.08.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale w [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl