MOTO-IDEA 2016 - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
MOTO-IDEA 2016

MOTO-IDEA 2016

Fot. www.pixabay.com

Konferencja Moto Idea to największe spotkanie branży Automotive w całej Polsce. Siódma edycja tego wydarzenia odbyła się we Wrocławiu.
Moto Idea to dwa bardzo ciekawe i aktywne dni spędzone przez pasjonatów branży Automotive na wymianie doświadczeń w wyjątkowej atmosferze. W czasie tego dwudniowego spotkania praktycy i wizjonerzy prezentują uczestnikom konferencji aktualne problemy dotyczące branży, ważne wydarzenia i przemyślenia dotyczące ryku motoryzacyjnego w Polsce i w Europie. Prelegenci opisują i komentują najważniejsze zmiany na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym.

Już od siedmiu lat branża producentów i dostawców spotyka się, by poznać aktualne trendy i zdobyć nowych partnerów biznesowych. Uczestnicy tegorocznej konferencji zakwaterowani byli w nowoczesnym, eleganckim i luksusowym hotelu ****HASTON. Podczas wydarzenia nie zabrakło wielu ciekawych imprez towarzyszących, wśród których największym zainteresowaniem cieszyła się wieczorna gala połączoną z koncertem muzycznym.

Udział w tej konferencji Moti Idea każdego roku biorą przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej z firm produkcyjnych sektora motoryzacyjnego. Nie brakuje również pracowników takich sektorów rynku, jak: robotyka, przemysł ciężki, przetwórstwo i wytwarzanie tworzyw sztucznych, leasing, firmy certyfikujące, kancelarie prawne, środowiska naukowe oraz akademickie. W ciągu ostatnich pięciu lat udział w konferencji Moto Idea wzięło ponad 500 uczestników zarówno z kraju, jak i zza granicy.

Podczas tegorocznej konferencji uczestnicy spotkali się w gronie nie tylko producentów samochodów osobowych i ich dostawców. Do udziału w imprezie zaproszono bowiem producentów praktycznie wszystkich pojazdów wytwarzanych w naszym kraju. Tematem przewodnim spotkania była doskonałość operacyjna.

Konferencja Moto Idea daje uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń w branży automotive. Priorytety, które przyświecają organizatorom to: jak największa liczba uczestników oraz prelekcje i szkolenia o innowacyjnym i praktycznym charakterze. Ważna jest również integracja środowiska w swobodnej, nieformalnej atmosferze, np. podczas wieczornej gali.

Serdecznie zapraszamy do udziału już za rok!
Data publikacji: 17.06.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale w [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl