ZeroNudy – szalone imprezy integracyjne we Wrocławiu - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
ZeroNudy – szalone imprezy integracyjne we Wrocławiu

ZeroNudy – szalone imprezy integracyjne we Wrocławiu

Fot. zeronudy.com

ZeroNudy zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Firma zagwarantuje Twoim pracownikom fantastyczną dawkę emocji i cenną lekcję pracy w grupie.
ZeroNudy od wielu lat organizuje wyjazdy firmowe, eventy, pikniki i wyjazdy integracyjne dla firm na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Firma może pochwalić się bogatą bazą terenów przeznaczonych do organizacji pikników firmowych, a także obiektów hotelowych na imprezy firmowe we Wrocławiu i całym województwie (Głogów, Trzebnica, Legnica, Oleśnica, Polkowice, Bolesławiec, Lubin, Jelenia Góra, Wałbrzych, Karpacz, Dzierżoniów, Szklarska Poręba, Świdnica, Zgorzelec, Kłodzko, Jaworzno, Złotoryja).

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm skutkują ciekawymi imprezami na najwyższym poziomie i rzeszą zadowolonych klientów. Firma skrupulatnie dopracowuje każdy szczegół wydarzenia, tak, byś nie musiał martwić się żadnym nieprzewidzianym zdarzeniem.

Bogata baza ponad 200 innowacyjnych scenariuszy integracyjnych zapewnia fantastyczną zabawę do białego rana i skuteczną integrację zespołu pracowniczego. Specjalnością firmy jest organizacja scenariuszowych imprez typu team building, o oryginalnej fabule, dostosowanej do konkretnego terenu, na którym odbywa się impreza integracyjna. Zadania stawiane przez uczestnikami poprawią ich współpracę, komunikatywność oraz wewnętrzne relacje.

ZeroNudy działa na rynku eventowym od 7 lat. W tym czasie firma zdobyła cenne doświadczenie w projektowaniu scenariuszy imprez, ustalaniu indywidualnego harmonogramu, organizacji i nadzorowaniu przebiegu imprez. Przez 7 lat firma zrealizowała mnóstwo fantastycznych imprez, które zawsze kończyły się sukcesem, tj. zadowoleniem uczestników i satysfakcją przedsiębiorców.

W organizowaniu imprez firmowych pracownikom firmy pomagają wypracowane przez lata standardy pracy i zdobyta wiedza branżowa. Wysoka jakość projektu i satysfakcja klienta to dla ZeroNudy priorytet na każdym etapie realizacji wydarzenia. W codziennej pracy stawia na jakość i idealne dopasowanie warunków eventu do oczekiwań klienta. Szukasz firmy eventowej na terenie województwa dolnośląskiego – koniecznie poznaj ofertę firmy ZeroNudy!
Data publikacji: 27.05.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale w [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl