Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Fot. www.pixabay.com

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko. We Wrocławiu i okolicach znajdziecie wiele atrakcji, które uświetnią szkolenie, konferencję lub imprezę integracyjną.
Tunel aerodynamiczny to nic innego, jak pionowa tuba wykonana ze szkła i wypełniona pędzącymi strugami powietrza. Powietrze to unosi skoczka na wysokość aż kilkunastu metrów. Pierwsze tunele aerodynamiczne wybudowano dla wojska. Wojskowi spadochroniarze szkolili się w nich, jak odpowiednio układać ciało podczas skoku i umiejętnie zmieniać kurs. Potem w tunelach aerodynamicznych zaczęli latać sportowcy. Dziś z takiej atrakcji może skorzystać dosłownie każdy.

Tunel aerodynamiczny SpeedFly znajdujący się w Mirosławicach pod Wrocławiem pozwala skoczkom wznieść się na wysokość maksymalnie 15 metrów.

Tuż przed wejściem do tunelu każdy skoczek otrzymuje jednoczęściowy kombinezon, zatyczki do uszu, okulary i kask ochronny. Na odprawie zostanie przeszkolony z podstawowych zasad latania: start wykonujemy na brzuchu, z ugiętymi nogami i głową odchyloną do tyłu. Ciało ułożone w kształcie łuku stawia mały opór. Natomiast aby złapać nieco więcej powietrza i unieść się wyżej – trzeba opuścić brodę i wyprostować nogi. Prędkość powietrza, w zależności od wagi i wzrostu skoczka, waha się od 140 do 320 km/godz. Szerokość tunelu wynosi 4,3 metra.

Aby skorzystać z tej atrakcji nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, tunel jest przeznaczony dla wszystkich, może z niego skorzystać nawet dziecko od czterech lat. Nie ma dodatkowych ograniczeń wiekowych. Należy jednak być dość sprawnym fizycznie, bo w tunelu aerodynamicznym pracują wszystkie nasze mięśnie. Pracownicy wrocławskiego tunelu przyznają, że najlepiej radzą sobie dzieci, a mistrzowie mają po kilka lub kilkanaście lat. Gorąco polecamy każdemu, kto lubi dużą dawkę adrenaliny i fantastyczną rozrywkę.
Data publikacji: 07.11.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

Parki linowy na Wyspie Opatowickiej

Parki linowy na Wyspie Opatowickiej

Lubisz się wspinać? Szukasz atrakcji wymagającej sprawności fizycznej? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Park lino [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl