Rafting – woda, ciężka praca i przepiękne widoki - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Rafting – woda, ciężka praca i przepiękne widoki

Rafting – woda, ciężka praca i przepiękne widoki

Fot. www.freedigitalphotos.net

Rafting to forma spływów rwącymi rzekami, ciesząca się ogromną popularnością na całym świecie. Jeśli kochasz wodę i adrenalinę – to idealny sport dla Ciebie!
Jeśli w ramach atrakcji po spotkaniu biznesowym, szkoleniu lub konferencji wybierasz się na rafting - przygotuj się na naprawdę piękne widoki, duży przypływ adrenaliny i świetną zabawę.

Rafting wbrew pozorom, nie jest sportem zarezerwowanym wyłącznie dla dzikich i niedostępnych rejonów świata. Fantastyczną przygodę możesz przeżyć nawet mieszkając we Wrocławiu.

W zależności od poziomu umiejętności uczestników do spływu pontonami dobiera się rzeki o odpowiednim stopniu trudności. To ważne dla zachowania bezpieczeństwa grupy. W każdym pontonie znajduje się doświadczony instruktor, który gwarantuje uczestnikom bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Sam spływ trwa zwykle kilka godzin. Dokładny czas zależy jednak od pory roku, pogody i poziomu wód, a także stopnia zaawansowania uczestników.

We Wrocławiu ofertę organizacji raftingu posiada między innymi firma SOMA Event Group, z biurem przy ul. Strachocińskiej 209, która realizuje nawet kilkudniowe spływy trasą Wrocław - Szczecin, Warszawa - Gdańsk czy Warszawa - Kazimierz.

Osoby zaawansowane, które oczekują nieco silniejszych emocji i intensywnych przygód z dużą dawką adrenaliny mogą liczyć na wyjątkową w skali Europy ofertę spływów, organizowanych przez SOMA Event Group. Spływy te prowadzą wzdłuż głównych polskich rzek, na łodziach motorowych typu RIB (do 10 osób na łodzi, silniki o mocy 270 koni mechanicznych!), bądź też na supernowoczesnych skuterach wodnych YAMAHA!

Rafting jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu dla każdego pasjonata sportów wodnych lub po prostu wielkiego miłośnika przygód. To fantastyczna zabawa, a przy okazji doskonała impreza integracyjna dla grupy, która poprawia relacje między pracownikami, uczy współpracy i podnosi morale pracowników.

Jeśli zastanawiasz się nad raftingiem w okolicy Wrocławia – nie zwlekaj. Z pewnością okaże się idealnym uzupełnieniem wiosennej konferencji na południowym zachodzie Polski.
Data publikacji: 29.04.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale w [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl