Rejs jachtem z Premium Yachting? Czemu nie! - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Rejs jachtem z Premium Yachting? Czemu nie!

Rejs jachtem z Premium Yachting? Czemu nie!

Fot. www.premiumyachting.pl

Rejs jachtem to fantastyczna przygoda i świetny pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników. Już teraz możesz skorzystać z takiej atrakcji dzięki firmie Premium Yachting we Wrocławiu.
Premium Yachting powstało z miłości do żeglarstwa i z pragnienia zarażania nią innych ludzi. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają przygody, cenią luksus i dbają o komfort swoich bliskich. Rejsy z firmą Premium Yachting to doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej. To lekcja pracy zespołowej, intensywna dawka adrenaliny, skuteczna integracja i nauka współpracy. Wszystko to przełoży się na strefę zawodową i sukcesy pracowników.

Premium Yachting organizuje rejsy na jachtach i motorówkach (które pomieszczą do 16 osób) w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Rejsy można zorganizować z dowolnego miejsca na polskim wybrzeżu lub w każdym innym zakątku świata. Dokładny harmonogram imprezy żeglarskiej dopasowany zostanie do pozostałych etapów imprezy integracyjnej.

W zależności od preferencji uczestnicy mogą również skorzystać z innych atrakcji wodnych, wziąć udział w regatach firmowych, rejsach motorówkami, bądź też zwiedzić zabytki Trójmiasta.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez o charakterze marynistycznym, co gwarantuje klientom najwyższy poziom obsługi. Premium Yachting lubi wyzwania, a za priorytet stawia sobie komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję klienta. Żeglowanie z Premium Yachting to fantastyczna dawka sportowych emocji, wspaniała lekcja i integracja zespołu pracowników. To sport, który sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w zespole. Wszystko to przełoży się na pracę zawodową i pozwoli osiągać w przyszłości zamierzone cele.

Scenariusze imprez integracyjnych są opracowywane dla każdego klienta indywidualnie, tak, aby jak najpełniej zaspokoić wymagania, oczekiwania i potrzeby klientów. W zależności od preferencji firma wykorzystuje rozwiązania nowatorskie lub tradycyjne (na stronie internetowej firmy można zapoznać się z propozycjami poglądowych, gotowych rozwiązań). Premium Yachting oferuje swoim klientom bogatą bazę popularnych, sprawdzonych i bogatych w atrakcje scenariuszy, które dostarczą uczestnikom wielu fantastycznych emocji! Na specjalne życzenie klientów w wyprawie może wziąć udział Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski, medalista regat i autorytet w dziedzinie żeglarstwa.
Data publikacji: 13.05.2016

 
Zobacz również

The World Games 2017 we Wrocławiu

The World Games 2017 we Wrocławiu

Największe święto sportu, ważne, międzynarodowe wydarzenie, doskonała promocja miasta i kraju na świecie, a prze [..]

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Odlotowa rozrywka w tunelu aerodynamicznym

Uwielbiasz uczucie wolności, jakie daje swobodne unoszenie się w powietrzu? Aby go zasmakować nie trzeba wcale w [..]

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Wrocławski Wake Park zaprasza do zabawy

Kochasz wodę i wodne szaleństwo? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Lubisz dostać mocną dawkę adrenaliny? [..]

Festiwal Avant Art

Festiwal Avant Art

9 edycja festiwalu Avant Art. odbędzie się w dniach 3 - 8 października 2016, a poświęcona będzie Japonii. Tegoro [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewroclaw.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl